English

O Continental Realty

Společnost Continental Realty působí na Pražském trhu nemovitostí od roku 1993 a dnes patří k nejúspěšnějším zprostředkovatelům prodeje residenčních i komerčních objektů. Naše kancelář se specializuje především na pražské, ale nově také na středočeské a jihočeské realitní prostředí. Náš tým profesionálních konsultantů je připraven Vám nabídnout kvalitní nemovitosti ke koupi i nájmu – nebo se naopak postarat o bezstarostný prodej Vaší nemovitosti.

Naši makléři hovoří plynně cizími jazyky a jsou průběžně školeni ve vývoji trhu nemovitostí a související legislativy. Věříme, že náš úspěch spočívá ve spokojenosti našich jednotlivých zákazníků, kteří nás mohou pak dále doporučit.

Continental Realty nabízí kompletní realitní služby:

Prodej a pronájem bytů a rodinných domů
Prodej pozemků
Koupě nemovitosti jako investice, investiční poradenství
Pronájem kanceláří, obchodních prostor a skladů
Odhad ceny a konzultace
Průzkum trhu
Relocation (služby spojené s přesídlením pracovníků nadnárodních společností)

Naše výsledky

V loňském Continental Realty zprostředkovala dohromady 266 prodejů a pronájmů residenčních nemovitostí [54 rodinných domů a 212 bytů]. Celkem jsme pronajali více než 18 000 m2 rezidenční a komerční plochy. Continental Realty zastupuje projekty předních realitních investorů, včetně společností : A.K.F., ALASIA, CBI, ESAGONO, FACILITY MANAGEMENT CORPORATION, FIRST DUTCH INVESTMENT GROUP, FLOW EAST, IKANO PROPERTIES, ING REAL ESTATE DEVELOPMENT, INTERTRADE, IRNERIO PRAHA, LAAX DEVELOPMENT, MARRIOTT EXECUTIVE APARTMENTS, MASTGROUP, NOPAL, ORCO PROPERTY GROUP, PALACE INVESTMENTS, PLAN & BAU, PRAGUE INVESTMENTS CORPORATION, FIRST DUTCH INVESTMENT GROUP, PRAZSKÁ SPRÁVA NEMOVITOSTÍ, PRIMA STAV, PRO-CONS, SAVINO&PARTNERS, SIMATEX, SO.REIN, UNISTAV, WILLBROOK a mnoho jednotlivých soukromých vlastníků.